Zastavte čas s přístroji Zeitgard

Nestárnout, sen všech (nejen) žen na celém světě. Mnohé svádějí denno-denní boj s časem, ve snaze udržet si mladistvý vzhled. Málokterá však vydrží. Mnoho žen nakonec svůj souboj vzdá, protože je to příliš náročné, drahé a namáhavé. Nedělejte to i vy! Pomůžeme vám. Díky speciálně navrženým přístrojům Zeitgard získáte ve válce se stárnutím vítanou výhodu.

Přístroje Zeitgard s výjimečnou účinností

 

LR Zeitgard Série pro normální pleťCo řeknete na to, že viditelně omládnete jen díky minutě používání našich přístrojů denně? Nemožné? Lež? Ne! Stojíme si za slovem. Oscilační kartáček na čištění pleti a anti-age přístroj na vyhlazení vrásek jsou speciálně vyvinuty tak, aby rychle a dokonale vyčistili vaši pleť a vyhladili vrásky na vaší pokožce. Výsledky spatříte okamžitě po použití.

Stačí skutečně jediná minuta a vaše pleť bude pružnější a získá mladistvý vzhled, díky čemuž snáze a dokonaleji nanesete ochranný krém pro ještě lepší výsledek. Pravidelné používání přístrojů Zeitgard se s přehledem vyrovná drahým omlazujícím kúrám ve speciálních salonech krásy. Rozdíl je samozřejmě v tom, že je nesrovnatelně levnější. Navíc je úplně jedno, jaký typ pokožky máte. Přístroje Zeitgard jsou vhodné pro normální i citlivou pleť.

  

 

Zeitgard 1 – oscilační kartáček na čištění pleti

Až desetkrát účinnější než ruční čištění obličeje

ZEITGARD zajistí vysoce účinné čištění až do hloubky pórů. Z vědeckých studií Institutu Dermatest GmbH vyplývá, že čištění pleti tímto přístrojem je až desetkrát účinnější než tradiční ruční čištění. Díky více než 7 tisíc otáčkám za minutu oscilující hlava kartáčku odstraní všechny stopy po prachu, špíně a make-upu. Díky oscilační technologii vibruje hlava kartáčku vysokou rychlostí. Ve srovnání s rotačními kartáčky jsou nečistoty z pokožky odstraněny pozorněji a šetrněji.

* Kartáček byl testován 40 osobami v trvání 6 týdnů.

Jedinečné pojetí hygieny s okamžitým účinkem

Způsob čištění podle ZEITGARD je promyšlený do posledního detailu a byl testován akreditovaným německým institutem (test Fresenius podle ASTM E2180). Vlákna kartáčku odstraní všechny nečistoty a zároveň zajistí absolutně bezchybnou hygienu po dobu 3 měsíců. To vše díky antibakteriálním účinkům mikrostříbra. Na základě dlouhodobých odborných znalostí z oblasti výzkumu a vývoje se společnost LR Health & amp; Beauty stala jedním z předních poskytovatelů technologie MICROSILVER. Při čistícím kartáčku ZEITGARD se tyto bohaté zkušenosti nyní poprvé aplikovaly na prostředek kosmetické péče, protože vlákna kartáčku jsou obohacené o technologii MICROSILVER BGTM. Ta sestává z čistého stříbrného prášku s vysoce porézní houbovitou strukturou, který odstraňuje bakterie a zabraňuje jejich regeneraci. Měkce zakulacená vlákna zajistí jemné čištění. Vlákna jsou záměrně umístěna ve větší vzdálenosti, aby byly dosaženy lepší oscilační pohyby a zlepšilo se proudění vzduchu, které zajistí rychlé schnutí. Kartáček je dostupný ve dvou variantech: kartáček pro citlivou pleť se vyznačuje tím, že pokožce dá příjemný pocit jemnosti. Klasický kartáček má hrubší vlákna a jemně odstraní podstatně více i hrubších nečistot.

Kartáček je vhodný pro každý typ ženské i mužské pleti

Čisticí přípravky ZEITGARD byly vyvinuty proto, aby se zajistila velmi dobrá snášenlivost těchto kartáčků. Jejich textura zabraňuje nežádoucímu pohybu kartáčku i rozstřikování přípravku. Čištění s kartáčkem ZEITGARD je vhodné pro všechny typy pleti. Na citlivou pleť lze doporučit kartáček pro citlivou pleť v kombinaci s jemným čisticím krémem, který zanechává pokožku obzvlášť měkkou. Klasický kartáček v kombinaci s jemným oživujícím čistícím gelem je dokonalým řešením pro normální pleť. Obzvláště jemné a pečující detergenty vyčistí pokožku důkladně a zároveň jemně. Gel dodá pokožce i příděl svěžesti.

ZeitgardStručný přehled: Čisticí kartáček ZEITGARD

  • Šetrné hloubkové čištění pro každý typ pleti a každou věkovou skupinu
  • Desetkrát účinnější bez namáhání pokožky
  • Bezkonkurenční hygiena díky antibakteriální technologii MICROSILVER
  • Pokožka působí hladší, neuvěřitelně září a je zdravá
  • Zlepšuje vzhled pleti díky ošetřujícímu hloubkovému čištění
  • Ideální příprava pro další ošetření pleti
  • Pevnější a hladší pokožka díky masáži
  • Zářivější pleť díky zvýšené krevní mikrocirkulaci
  • Procedura čištění pleti je příjemnější
  • Ideální i pro muže jako prevence podráždění pleti a zarůstajících chloupků

 

Jak používat Zeitgard?

Vyjádření Dermatest o Zeitgard

 

Zeitgard 2 – vyhlazení vrásek, anti-aging

Přístroj Zeitgard 2 využívá unikátní kombinaci teplého a studeného režimu a volitelně nastavitelných vibrací. Termo-technologie má tepelnou fázi, která otevře póry, vibrační fázi, která stimuluje, a studenou fázi, která uzavře pleť spolu s aplikovanými účinnými látkami. Při tepelné fázi čištění pleti má povrch přístroje teplotu do 42 stupňů Celsia. Při studené fázi čištění má povrch přístroje teplotu do 5 stupňů Celsia.

Přístroj ZEITGARD 2 využívá kombinaci termální technologie a vibrace. To jsou v dermatologii dva známé postupy a techniky využívající procesy a adaptační reakce, které jsou vlastní samotné kůži. V tepelné fázi dostávají póry signál, že je tělo přehřáté. Zdánlivá okolní teplota je příliš vysoká a tělo se musí ochladit. Z tohoto důvodu se póry otevřou. Tento moment je využit tak, že se do kůže aplikují produkty ZEITGARD Anti-Age, aby se účinné látky dostaly hluboko do kůže. Ve druhém kroku, studené fázi přístroje ZEITGARD 2, je využíván druhý typ ochranné reakce kůže. Ochlazením dostane tělo signál, že chladne vlivem vnějších nízkých teplot. Póry se tedy uzavřou a s nimi se dostanou pod povrch pokožky i produkty ZEITGARD Anti-Age. Efekt je zesílený vibracemi přístroje ZEITGARD 2. Vibrace působí přímo na vazivo, čímž je stimulována a podněcována mikrocirkulace uvnitř jemných krevních cév kůže. Zásobování kůže živinami, tj. typickými kožními regeneračními látkami, je optimalizované a současně jsou odstraňovány škodliviny z jednotlivých vrstev kůže. Navíc produkty ZEITGARD Anti-Age díky vibracím pronikají hlouběji a působí tak o poznání intenzivněji.

Jak používat Zeitgard 2?

8 kroků péče Zeitgard

Názor vizážistky na Zeitgard

Vyjádření Dermatest k Zeitgard 2


Vyberte si svůj Zeitgard

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *